首頁 > 3M代理商 > 3801/50SF 100
影像僅供參考,以產品規格為準
3801/50SF 100
型號描述:
Enter Number of Feet in Order Quantity - Flat Ribbon Cable Gray 50 Conductors 0.050" (1.27mm) Flat Cable
CBL RIBN 50COND 0.05 GRAY 100'
型號:
3801/50SF 100
品牌:
3M
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:100 倍增量:1
Cable Type
Flat Cable
Number of Conductors
50
Pitch
0.050" (1.27mm)
Length
100.0' (30.48m)
Wire Gauge
26 AWG
Conductor Strand
7 Strands / 34 AWG
Shielding
Unshielded
Jacket Color
Gray
Ribbon Thickness
0.039" (0.99mm)
Ribbon Width
2.500" (63.50mm)
Jacket (Insulation) Material
Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Voltage
300 V
Operating Temperature
-20°C ~ 105°C